zjentek

Co když na Medarda ani nekáplo?

Jak to teď bude s počasím dále?

Nejlepší odpověď
Kepler

A co když káplo? Na jihozápadě Čech učitě. Tam lítaly a pořád ještě lítají i blesky. Jak to bude dál vědí v ČHMÚ na týden dopředu s pravděpodobností 50%. Zato já to vím úplně přesně: občas slunko, občas mráček a v noci bude tma.

Další odpovědi
marci1

Říká se, že když na Medarda nekápne, neporostou ten rok houby.
Slováci říkají: „Akú pieseň nám pán Medard zafidliká, takú nám pak celý mesiac potydliká“. 🙂
A jak bude? To se teprve uvidí.

annas

Na naše město na Hané Medard nezapomněl, Sice se snažil, ale jen kápnul, tedy skropil na silnici prach.

Pokud platí i opačně, dobře se bude sušit seno a jahody při zrání nebudou hnít.

paul1

U nás také nic a jsem rád, mám toho hodně pokosené a doufám, že to ještě nějaký čas vydrží, abych to mohl dokončit. Není problém pokosit, ale usušit a je s tím i větší práce.

elkon

Pokud budeme věřit pranostice, nemělo by (když to otočíme) 40dní pršet.

aliendrone

Ale lidi, copak NEZNÁTE zjentka? ;) :)

Nejásej předčasně! Přestože pro moderní medicínu není problém poradit si s diplokokem Neisseria gonorrhoeae, tak důležité je ÚPLNÉ doléčení, i po vymizení příznaků. jINAK RECIDIVA!! ;) :D :D

Drap

Tak nic......dál už bude kapat normálně.

Pepa25

Nekáplo, protože letošní „monzun“ už obstarali ledoví muži

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Alien (; (; (; tvl kaj to bereš? Poprostu zkušenosti? (; (;