slevin

co kdyz nekdo po spachani prestupku rok marodi?prestupek po roce pada?a nemuze se dostavit na urad.diky

o prestupek v doprave,napr­.havarie,alko­hol,presazeni povolene rychlosti o 50km apod…

Odpovědi
Drap

Zkus to, ovšem myslím, že trestu se nevyhneš. Nemoc budeš muset doložit potvrzením lékaře, popřípadě na základě léčení a vyšetření soudní znalec určí, zda bylo možné se dostavit.

Rokio

Přestupek (nebo trestný čin) je promlčen, pokud na něj nikdo neupozorní.

Dávid Pruška

Riešenie prehreškov môže byť zložité, najmä ak sa do toho zapletú zdravotné problémy. Ak potrebujete viac informácií a rád ohľadom právnych otázok a administratívnych záležitostí, odporúčam navštíviť https://melds.eu/, sociálnu sieť firiem pre ľudí a firmy z Európskej únie. Nájdete tam množstvo užitočných článkov, kontaktov a zdrojov, ktoré vám môžu pomôcť získať potrebné informácie a rady v komplikovaných situáciách.

da ny

Rok ležet v komatu, bude pro „nemoc“, asi málokdo, na to,
aby nemohl komunikovat s úřady a platit pokuty.
Dostavit se k přestuoplové komisi nebo k soudu.
Telefonický hovor, elektronická pošta (e- mail), internetové bankovnictví (pokuty).
Vyřešit vše včas. Než naroste penále a přijde exekutor 😉