Avatar uživatele
22aa

Co mám dělat bez mobilu během epidemie?

Dobrý den.
Už mám zničený mobil blackberry 9720 a tablet samsung galaxy tab 3 a nevím co mám dělat bez tabletu,youtube a mobilu mám ty přístroje rozbitý.
Bude 17.11 bude státní svátek a nebaví mě pohádky a navíc moje máma je bez peněz.
Prosím nevíte co mám dělat.
Nebaví mě čumět do zdi když moje máma nemá prachy a ven s rouškou můžu mmaximum na procházky do půl kilometru což je 500m a můžu jen na nutné nákupy,jet pro nutné věci k příbuzným ale nakoupit techniku určitě ne.
Poznámka: Na tabletu je prasklý dispplej a na mobilu blackberry 9720 blbne usb port sám se připojuje a odpoojuje i když nemám mobil v bouřce. (nabíječce).

Co mám dělat během epidemie bez mobilu?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1326 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Venku roušku mít nemusíš. Vzdálenost není omezená. Od svítání do soumraku je víc než 9 hodin. Za tu dobu se dá ujít pěšky přes 30 km. Když se domluvíš s někým s funkčním telefonem, tak můžete jít třeba hledat kešky.
Jestli ale máš vážně pocit omezení bez telefonu, zvažoval bych objednání k psychiatrovi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Co třeba si něco přečíst? Kde jsi vzal limit 500 m?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Máš rádio? Tak si ho pusť, je tam hafofajných stanic!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Něco si přečti, nebo zajdi do lesa. Nikdo tě nebude kontrolovat. V lese můžeš chodit bez roušky, pokud nikoho nepotkáš. Mobil není pro život důležitý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Aura

Nemáš jiný život krom mobilu? Pak to není život. Zbav se té závislosti a budeš svobodný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Dřív bývalo zvykem, že téměř každý měl nějakého koníčka. Normálně jste zdegenerovali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CTTON

Být na tabletu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Nauč se opravovat elektroniku? Vyměň si USB sám a eště 300 ušetříš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Dej si studenou sprchu a pořádně dlouho!!! Třeba tě pak napadne něco chytřejšího. „Život není na netu“, ale v tom, že jej prožíváš, jako každý běžný člověk a ne jako trotl.
Vycházky do přírody (nikdo Ti je nezakazuje), koníčky (je jich „něúrekom“), čtení, poslouchání hudby a povídek a.t.d. Pouze musíš chtít a hlavně přemýšlet.
Třeba Tě, po té studené sprše, rovněž něco napadne.;-)
A co s tím, prosím Tě, má co dělat, že Tvá mamka „nemá prachy“? Ty jsi asi hodně velký „příživník“, když si neumíš sám nějaké vydělat. Nečum do zdi a snaž se. A hlavně také zacházej i s technikou tak, aby jsi ji nelikvidoval.
Ale Tvá generace je zkrátka taková, že chce pouze dostávat a využívat, ale s ničím není spokojená a věci a vše „programově“ ničí. Bohužel toto vidím i svém blízkém okolí. Stále, po těch, ze Tvé generace, musím něco opravovat.
To jenom poznámka na konec a stále platí, že „pro pravdu se většina potrefených zlobí“. Ale snaž se nad tímto zamyslet. I toto může být, určitým způsobem, zajímavé a přínosné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1020 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

No moje máma nemá peníze a mám ho rozbitej. Proto jsem bez telefonu.

před 1326 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
da ny

Rodin, kde je nedostatek finančních prostředků je mnoho a stále přibývají.
MT není pro život důležitý.
Uč se, ať máš dobré známky a přehled. Čti knihy, poslouchej rádio, v TV sleduj pořady, které tě poučí nebo zabaví. Venku můžeš nachodit kilometry a pokud se budeš míjet s lidmi , ve vzdálenosti 2m, mít roušku nemusíš.

před 1326 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Jenže v rádiu davají jenom Dětské písně z pohádek z roku 2020.
A v tv budou o vánocích dávat jenom pohádky. Naštěstí je nedávají. Dávají jen něco chytrýho ale o vánocích… Nuda jako prase kost.

před 1321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

A co mám dělat bez mobilu když je virus? Koukat na pohádky na tv nebo co?

před 1325 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

A jak to víte že nemusím mít venku roušku?

před 1326 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
da ny

To ví každý, kdo se zajímá. Byla toho plná TV.

před 1326 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

No jo. Aspon umře pavouček.

před 1321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Oni z odpovědí.cz říkají že roušky mít nemusím ale až od 20.listopadu 2020.

před 1321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

A na rádio chodím jen kvůli zprávám o koronaviru a máte pravdu.
Takže rádio hlásilo game over koronavirus!!! Halfly anglicky do češtiny (napůl) což half je anglicky půl. a full anglicky úplně. Což úplné není. Ale naštěstí je na půl konec hry.

před 1326 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
da ny

Tak si říkám, jestli si tady z nás neděláš z nudy srandičky :D
Tak úzký „záběr“, je tvoje volba, nedostatek fantazie a znalostí, zájmů.
Omezuješ sám sebe (i rádiové stanice jsou studnicí informací, zábavy, poučení a hodby. Jen si vybírat ty správné). Dej pozor, ať nezůstaneš „omezený“ příliš dlouho ;)

před 1326 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek