Rokio

Co říkáte na tuto báseň o nohách?

Nohy

Sorry, že moc mám rád nohy,
na mytí nohou mám vlohy.
Velmi rád na ně šahám,
také je též někdy líbám.

Hezké jsou dámské i pánské,
také megalomanské.

Dále dětské i zvířecí
orlí, plazí i kuřecí.
Nohy čertů i andělů
i černého poliše Lů.

Nejlepší odpověď
quentos

Jako obvykle. Pokulhávající rytmus, rýmy (někdy pouze v uvozovkách) jak od třeťáka ZŠ, pleonasmy (víš o tom, že „také“ a „též“ je totéž? A nacpeš obojí do jedné věty)…

Další odpovědi
Filip84

Ty, já Ti ani nevím. Ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak mne nad ní napadá jediná konotace: hledám pohon pro svůj ohon – jistě chápeš. 😅 Prostě nápisy ve stylu záchodů v Pompejích. 🙈 To je první věc.

Druhá věc je, že jsi s tím asi podobně „zajímavý“, jako Kafuu s kolem „štěstí“ o použité kalhotky na erotickým veletrhu. To mi hlava nebrala: tak ok, dostaneš gaťky, podaruješ, nebo vynosíš – každýmu, co jeho jest. Ale ty nedostaneš gaťky, ty dostaneš gaťky, které ona měla / má na sobě. A když budeš mít s kolem „štěstí“ fakt „štěstí“, dostaneš gaťky, ve kterých se Kafuu udělala. Což už vůbec nechápu, proč bych to měl, jako, chtít. 😅

Nejde o to, jestli se mi Kafuu líbí, nebo nelíbí (líbí, co by se mi na ni nelíbilo? Nemá kozy na zádech, neváží 3t a není jí 300 let, ale to fakt není podstatné). Jde o to, že, třeba mne, tohle nechává ledově klidným, fakt se při představě jejich použitých bombarďáků nevzruším ani trochu, spíš naopak! 😅

Tohle máš to samé, v principu: nohy 100× a ještě třikrát jinak! 😅 Ale, sorry, to je Tvá úchylárna, Tvůj fetish. Nevím, ale zdá se mi, že ho tady až tak velice moc lidí nesdílí! 😅

Takže máš, vlastně, „úchvatnou“ kombinaci básničky úrovně hledám pohon pro svůj ohon & ve stylu Kafuu & Kafuu kalhotky. Co bych Ti tak na to mohl říct, co myslíš? Že by: jdi s tím do prdele? 😃🤪

Tonda Káňa

Podivné. To jsi složil ty?

elkon

Ubohé jako vždy.

Rokio

Tonda Káňá: Ano, složil jsem to já.

Rokio

Takhle vypadá ten policista: https://www.pos­tavy.cz/lou/
zdroj: postavy.cz