Rokio

Co si myslíte o tomto článku, který pojednává o návštěvě WC v pracovní době?

Tady je odkaz: https://www.no­vinky.cz/clanek/e­konomika-cas-na-wc-se-nepocita-lide-si-ho-musi-napracovat-rozhodl-svycarsky-soud-40492582
zdroj: novinky.cz

Myslíte si, že se to v budoucnu bude týkat i Česka?

Odpovědi
Drap

Samozřejmě. Po čem nic zavádíme poměrně rychle oproti jiným věcem.

plebs

Je to správné, ovšem bylo by vhodné uvést návštěvy na WC do pracovní smlouvy a automat na potvrzení příchodu a odchodu jenom by byla výjimka u vrchnosti v parlamentu v senátu a pod.