Super guy

Co si myslíte o tragické a smutné operaci Red Wings? Nechci slyšet, že vás to nezajímá.

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Nezajímá mě to (protože to nechceš slyšet). ;)

Další odpovědi
aliendrone

Asi nejde o nic důležitého, nevím vocogo. Jestli se pletu (a JE to opravdu důležité), tož sry, osobně se domnívám že NIKOLIV, takže mě to nezajímá. ;) :D :D

Edison

Taky mě tohle nezajímá. Přes to, že to nechceš slyšet.

Mc Merkurion

… nevím, proč by mne to mělo zajímat !!! >>> tvá otázka vyznívá tak, že je to ta nejdůležitější věc na světě a všici by o ní měli něco vědět …

Arne1

Nic si o tom nemyslím. O válce v Afghanistánu toho víme moc málo.