Savier

Dnes jsem si v prázdném buse přisednul k jedné holce. Poprosila mě, abych si přesednul. Co to může znamenat?

Nejlepší odpověď
Kelt

Holka byla slušná. Měl jsi se zeptat, to za prvé.

Další odpovědi
da ny

Přisednout si k někomu, bez optání v buse,
je „podezřelé“, neslušné, zbytečné. Znak vidláka 😉
Zřejmě to té dívce, nebylo příjemné.

Tonda Káňa

Jak to můžeme vědět??

Popiš do DETAILU celou událost, a pak ti dám své stanovisko. Jinak sorry, takhle nevím 😕

marci1

Asi nechtěla dýchat pivní výpary. 😄

cappuccino

Pokud byla jedina cestujici a ty sis prised k ni, tak se ji vubec nedivim.
Navic pivo je citit na nekolik metru!

Tonda Káňa

Hele, chápu, že jses neuváženě prokec a prostě se za to teď stydíš, ale každý máme své úchylky… 😎😉

Jinak já tu holku chápu, být sám jako žena v autobuse a přisedne si ke mně podivný (pivem páchnoucí?) cizinec, tak jsem taky nervózí.

Trochu mi to přípomíná tohle: https://www.red­dit.com/r/memes/com­ments/1dy0eth/this_is_th­e_1_rule_of_men­s_bathroom/?rdt=48982 😁😁

Savier

Tonda Káňa: Nastoupil jsem do do busu. Uviděl jsem tam holku, která seděla úplně sama. Ona byla jediný cestující v tom buse + já a řidič. Tak jsem si říkal, že si k ní přisednu a pokecáme nebo tak. Byl jsem ale hodně nervózní… Asi to poznala. No a jak jsem s ní přisedl, ihned mě požádala abych si přesedl na jinou sedačku. Nevím jestli jsem jí vystrašil, ale dost mě to mrzí. To je konec celého příbehu.

Tonda Káňa

Zřejmě jsi vypadal creepy no, nevím, jak vypadá nervózní Savier… Třeba si myslela, že jsi sjetej a nadrženej. Nevím…

Vyfotil jsis ji aspoň? Je už v tvé kolekci? 😁😁

Savier

Tak je snad jasný… Joke :D To s tou kolekcí byl troll. Nejsem až takovej magor. No, měl jsem v sobě 3 piva a ani to nepomohlo proti nervozitě.

Tonda Káňa

Hele, chápu, že jses neuváženě prokec a prostě se za to teď stydíš, ale každý máme své úchylky… 😎😉

Jinak já tu holku chápu, být sám jako žena v autobuse a přisedne si ke mně podivný (pivem páchnoucí?) cizinec, tak jsem taky nervózí.

Trochu mi to přípomíná tohle: https://www.red­dit.com/r/memes/com­ments/1dy0eth/this_is_th­e_1_rule_of_men­s_bathroom/?rdt=48982 😁😁

Savier

Tak to je přesný 😂😭😂 Ten obrázek…

Tonda Káňa

Jinak dnes jsem v menze koupil pivo vytvořený ve spolupráci s Matfyzem, „Pěkný číslo“ se to jmenuje, 6,28 (cca 2π) % alkoholu. Nebylo špatný…

Dá se to koupit i online, zkus, třeba pak na tebe budou baby letět, protože piješ PÍvo 😁👌