Rokio

Do kolika měsíců je pes štěnětem?

Kdy už je dospělý?

Nejlepší odpověď
elkon

Kdo není líný, nebo neschopný, tak použije vyhledávač. Citace: „Pravé štěněčí období trvá od narození do 6. –7. měsíce věku, kdy štěně dorůstá v mladého psa, nicméně tělesný vývoj zvláště u velkých a obřích plemen trvá až do 18 měsíců věku. Mláďata psů jsou, stejně jako u ostatních šelem, altriciální, to znamená, že se rodí zcela závislá na své matce“.

Další odpovědi
jirka F

Zeptej se veterináře.Ke kterému chodíš se svým psem nebo kočkou.

Drap

Podle jednotlivých plemen a velikosti.