LudaMach

Elektro skútr

Zdravím všechny, vybírám elektrický skútr na běžné ježdění po městě. Díval jsem se na els-moto.cz, mají tam dobrý výběr. Nemáte prosím někdo zkušenost s objednávkou u nich?

Odpovědi
Micholupu

Já mám od nich elektroskútr, konkrétně tento www.els-moto.cz/obchod/9-elektroskutry/330-elektro-skutr-tiger-s-3 a jsem fakt spokojenej. Mají prodejnu v Praze, tak se tam zastavte a oni poradí, nabízí vlastní servis, mají fakt širokou nabídku, prostě paráda.