zvonisek

Existuje extrémně odolný chytrý telefon proti vodě a rozbití při pádu do 8 000 Kč?

Mamka je extrémně nešikovná a likviduje telefony jak na běžícím pásu. V práci ho musí mít všichni, ale i doma, neboť jim zadává úkoly přes různé aplikace.

Odpovědi
aevul

Podívej se na značku CAT, např. tento:
https://www.czc­.cz/cat-s42-h-3gb-32gb/314220/produkt

Nemám s ním zkušenosti, jen už pár let vím, že se tyto telefony chlubí svojí odolností. Ostatně, ta značka dělá pracovní stroje, nástroje a vybavení už celkem dlouho.

Drap

Do 8000 určitě ne. Na to můžeš předem zapomenout. Podívej se kolem sebe na běžné ceny, čehokoli.

Filip84

https://www.czc­.cz/odolne-mobilni-telefony/produkty?q-first=27&cena=3200-8000

Na to se musíš ptát? Hledej, šmudlo! 🙂

„Extrémně odolný“ ale nejsou, jo, to bys to musela někdy držet v ruce, a pak držet v ruce Zebru, nebo Honeywell, nebo tak něco. Ty materiály jsou nebe a dudy. Nicméně, matce by to mohlo chvíli vydržet. 🙂

Jo, a docela chválený je iGet. 🙂

Dochy

Podíval bych se po tom Catu. Jinak bych vybral nějaký voděodolný telefon (mám teď druhý voděodolný samsung) a k němu přidal ochranné sklo a nějaké šikovné pouzdro. Ale to může být přes 8000…

df

To myslíš vážně, nebo si delaš legraci z nás? Tolik nesežeee ani prase

zvonisek

Legraci si nedělám. Mamka má v práci třeba jenom ke svačině 8 dvojchlebů.

df

A nemá ve střevě 15-ti metrovou tasemnici?

zvonisek

Nemá, ale velmi zvýšenou funkci štítnou žlázy už od mládí. Měří 167 cm a váží 58 kg.

zvonisek

Drap

Mě he to jedno, jen má máma malý plat cca 17 000 Kč a problémy se štítnou zlazou, takže je hubená, ale proji více než polovinu výplaty. Když je u nás přes víkend, tak je to hned znát. Za jeden den sní klidně 15 a více rohlíků, celý chléb, kostku másla nebo velkou ramu, 30 dkg šunky nebo salámu, stejně sýru, atd.