zjentek

Existuje síla, která bezdomovci pomůže pochopit že si dost přilepší, když ho pustím k sobě do života a on ho nezruinuje?

Anebo jde o můj subjektivní dojem a tím, že bezdomovci nabídnu k dispozici celé své zázemí včetně nemovitosti k bydlení, ho vlastně zruinuji já (zašlapu jeho podstatu a tím z něj udělám prakticky trosku)? Jak to pracuje? (Omlouvám se, že je otázka nesrozumitelná proto, bo stále věřím v dobro, autista.)

Odpovědi
paul1

Těžko říct. REportér Josef Klíma si to vykoušel a myslím, že je vše O.K.