zjentek

Jak často by správně měla souložit dáma, obecně souložící nerada?

A další věc, pokud si chlap už jde oficiálně stěžovat, že je mu odpírána jeho základní potřeba v podobě sexu a tím pošlapávány jeho práva, tak aby bylo učiněno spravedlnosti zadost, pak je pak jeho dámě poskytovatelce oficiálně implementován/na­ordinován obvykle jak častý sex?

Odpovědi
Tonda Káňa

Těžko říct, záleží na domluvě. Moje ex byla přesně taková, moc to nemusela. Tak jsem se smířil s jednou akcí týdně… No nediv se, že jsem rozvedený 😅

EKSOT123

Bylo by dobré zjistit proč, jestli chlap nemůže něco na sobě změnit. Ale obecně bych v takovém případě než se to vyřeší netlačil na pilu, jednou za den je myslím dobrý kompromis.