Avatar uživatele
Rytíř

Jak dlouho byste dnes dokázali žít bez mobilního zařízení, a to zejména bez osobního?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Pepa25 před 2 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

maximálně jeden den

Každý den potřebuji potvrdit nějaké platby v bankách. To nelze provést jinak. Ostatní služby jsou jen zlepšením komfortu. Bez nich bych mohl být nekonečně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

jiná odpověď

Nedělalo by mě to žádný problém, třeba dva roky.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

jiná odpověď

Som z predpočítačovej generácie, nepoznajúcej ani mobily. Z čias. keď okrem drôtového telefónu, bolo možné sa na diaľku dorozumievať zástavkami, semafórmi a svetlom. Bez mobilov a počítačov mali k sebe ľudia bližšie. To bola krása, ľudia sa vtedy dokázali spolu aj rozprávať. Prípadne si posielali dopisy pomocou pošty.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

necelý týden

Hodně dobrá otázka! Nevím, kolik z těch odpovídající „klidně navěky“ to OPRAVDU posledních řekněme dvou letech zkusilo. Já se snažím dávat si pravidelně digitální detox aspoń jednou ročně, takže vím, že za normálního režimu života je to jen pár dnů. Takže si připouštím, že na kávě a mobilu jsem mírně závislý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

jiná odpověď

S pevnou, telefonní linkou doma, třeba navěky 😉
I bez ní bych to zvládla, pokud by byly kabinky, alespoň na poště
a telefonní budky 😛

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

více jak dva týdny

O mě nejde, ale Instituce budou nervózní.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivo xxx

jiná odpověď

V pohodě,telefon vozím jen v autě kvůli případného odtahu,nemám rezervní kolo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

jiná odpověď

Klidně až do smrti. Větší část svého života jsem prožil bez osobního mobilního zařízení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

jiná odpověď

Trvale, dříve nic takového nebylo a také jsme fungovali normálně. Je to mor, hlavně pro mladé.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

jiná odpověď

V tenhle okamžil bych měl problémy, protože jsou lidé, se kterýma potřebuju mít možnost se spojit.
Samozřejmě kdybychom žili ve světě, kde ty mobily nejsou, také bych to zvládnul a v pohodě, jen bych se zařídil jinak. Ale v tomhle světě jsem rád, že mám mobil po ruce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
plebs

Pokud nás napadne Rus tak si s moudrým telefonem nekoupíme ani rohlík kurýr bude bloudit a za 14 dní bude mobil generace v koncích.

Avatar uživatele
led

To nás ani nemusí napadnúť Rus, *máte na mysli hmyz, alebo ľudí (?) * , aby sme si s múdrym telefónom mohli napríklad hrať maximálne piškvorky, alebo soliter…

Nový příspěvek