Rytíř

Jak dlouho byste dnes dokázali žít bez mobilního zařízení, a to zejména bez osobního?

Nejlepší odpověď
Hlada

maximálně jeden den

Každý den potřebuji potvrdit nějaké platby v bankách. To nelze provést jinak. Ostatní služby jsou jen zlepšením komfortu. Bez nich bych mohl být nekonečně.

Další odpovědi
Drap

jiná odpověď

Nedělalo by mě to žádný problém, třeba dva roky.

led

jiná odpověď

Som z predpočítačovej generácie, nepoznajúcej ani mobily. Z čias. keď okrem drôtového telefónu, bolo možné sa na diaľku dorozumievať zástavkami, semafórmi a svetlom. Bez mobilov a počítačov mali k sebe ľudia bližšie. To bola krása, ľudia sa vtedy dokázali spolu aj rozprávať. Prípadne si posielali dopisy pomocou pošty.

Pepa25

necelý týden

Hodně dobrá otázka! Nevím, kolik z těch odpovídající „klidně navěky“ to OPRAVDU posledních řekněme dvou letech zkusilo. Já se snažím dávat si pravidelně digitální detox aspoń jednou ročně, takže vím, že za normálního režimu života je to jen pár dnů. Takže si připouštím, že na kávě a mobilu jsem mírně závislý.

da ny

jiná odpověď

S pevnou, telefonní linkou doma, třeba navěky 😉
I bez ní bych to zvládla, pokud by byly kabinky, alespoň na poště
a telefonní budky 😛

Ametyst

více jak dva týdny

O mě nejde, ale Instituce budou nervózní.

ivo xxx

jiná odpověď

V pohodě,telefon vozím jen v autě kvůli případného odtahu,nemám rezervní kolo.

Emefej

jiná odpověď

Klidně až do smrti. Větší část svého života jsem prožil bez osobního mobilního zařízení.

elkon

jiná odpověď

Trvale, dříve nic takového nebylo a také jsme fungovali normálně. Je to mor, hlavně pro mladé.

Dochy

jiná odpověď

V tenhle okamžil bych měl problémy, protože jsou lidé, se kterýma potřebuju mít možnost se spojit.
Samozřejmě kdybychom žili ve světě, kde ty mobily nejsou, také bych to zvládnul a v pohodě, jen bych se zařídil jinak. Ale v tomhle světě jsem rád, že mám mobil po ruce.

plebs

Pokud nás napadne Rus tak si s moudrým telefonem nekoupíme ani rohlík kurýr bude bloudit a za 14 dní bude mobil generace v koncích.

led

To nás ani nemusí napadnúť Rus, *máte na mysli hmyz, alebo ľudí (?) * , aby sme si s múdrym telefónom mohli napríklad hrať maximálne piškvorky, alebo soliter…