Lgee

Jak je možné, že v Kanadě roste populace, přestože porodnost je mnohem nižší?

Porodnost je pouze 1,5, ale populace roste rychleji než v zemích s porodností třeba 1,9.

Nejlepší odpověď
Rokio

Možná to bude díky přistěhovalcům.

Další odpovědi
Pepa25

To je velmi jednoduché: změna počtu obyvatel není dána jen mírou porodnosti.

Emefej

A úmrtnost je kolik?

Mc Merkurion

… o tom psal už před dvaceti lety Klíma, naši utiskovaní občané se letěli přesvědčit: ŠTĚDRÝ SOCIÁLNÍ SYSTÉM DÁVEK …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Ó jak je Pepa25 krásně politicky korektní. Na Západě by z něj měli radost. Hlavně neurazit menšiny.:-))))