Zalohujmese

Jak je to možné, že mám rozdíl mezi váhou večer a ráno, když sním jen rajče?

Včera večer sem měl 63 kg dnes rano 59.5 a pak sem snedl jedno rajske a mam 62 tak jako co to je???

PS: proc bych mel byt podvyziveny (mam normalni vahu co se tyce podvaha je pod 16.5 a ja mam 16.6. takze to mam akorat vetsinou je ta vaha 61. Ale proc to tak rychle pada a zaroven narusta. Chvili sem podvyziveny byl kvuli snrti otce sem nemel chut k jidlu. To sem snedl jen 600g. Ale ted jim normalne 1,5–2 kila (ne nic nezdraveho, je tam dost zivin)

Jak je to možné?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
annas

"Nemá cenu se vážit každý den, nebo v horším případě hned několikrát denně. Zcela postačí jednou za čtrnáct dní. Proč?

Tělesná hmotnost se během dne neustále mění a kolísá a její nárůst nemusí vždy znamenat, že vaše hubnutí stagnuje, nebo že jste naopak zase o kilo těžší. Na vině je příjem tekutin a také potravy.

Držte se pravidla, že si na váhu stoupnete ráno, po návštěvě toalety a bez ošacení. Jedině za těchto okolností lze displeji plně důvěřovat.

Na váhu si vždy stoupněte rovně a s ohledem na ideální rozprostření tělesné hmotnosti. Stopněte naučený zvyk se nedočkavě předklánět, nestůjte na špičkách, nebo naopak na patách. Během několika vteřin, kdy přístroj snímá vaše kilogramy, se nevrťte."

Nejen váha je důležitá" atd.

https://www.vi­talia.cz/clan­ky/jak-se-vazit-spravne/

Další odpovědi
Gonfaloniér

Rozbitá váha. Anebo jsi nesnědl jenom rajče.
Je přirozené, že člověk má ráno jinou váhu než večer. Rozdílnost může být klidně 2 i 3 kila.
Nejsi nějk podvyživený? Jen kost a kůže, ne? :D

Je toho víc, co může mít roli. Třeba taky tekutiny, dehydratace, „plná nádrž“ (to taky udělá kilo i víc) a její vyprázdnění. Vem v potaz i tu špatnou váhu, nemusí být přesná.
Jedno rajče a dva litry tekutin udělá rozdíl i přes 2 kg.
Netřeba se znepokojovat a hledat problémy tam, kde pravděpodobně nejsou.

" Proč ráno vážím méně než večer? "
http://freshs­parkl.blogspot­.com/2014/06/proc-rano-vazi-mene-nez-vecer.html

nyjono

Započítej kolik jsi vypil tekutin, kolik potu jsi vypotil, kolik moče vymočil, kolik jsi vytlačil, … atd. To vše něco váží.
Proto je nesmysl se vážit každý den, natož několikrát denně.