zjentek

Jak jsou servery ODPOVĚDI.CZ zabezpečeny proti případnému jadernému útoku?

Protože pokud jsou zabezpečeny špatně, tak je docela možné, že po uživateli zjentek vůbec nic nezůstane. A jak se potom uživatelé budoucnosti dozví, že on vám to všechno říkal už dnes. );

Nejlepší odpověď
elkon

Říkám to pořád „nehul tolik“.

Další odpovědi
Emefej

Jaké servery? Odpovedi.cz žádné nemají.

aliendrone

Eh ty… nevíš, že všechna sláva polní tráva? Na „uživatele budoucnosti“ se vyprdni stejně jako na celou budoucnost. Věř mi, že se dokáže o sebe postarat sama. Vždycky to tak bylo, je a bude (nechci do toho tahat pana Einsteina a relativitu). ;) :D :D

Dochy

A není to jedno? Koho pak bude zajímat nějaký zjentek… A případně koho bude zajímat, zda je lepší chodit po přechodu rovně nebo kličkovat… Rady jak se vypořádat s radioaktivním spadem a jak přežít jadernou zimu tu stejně nejsou.