Ametyst

Jak se prokazuje totožnost voliče při korespondenční volbě ?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že u nás doposud nebylo stanoveno. Ale to neni důležité. Důležité je aby volby vyšly tak jak potřebujeme a s výsledky byla snadnější manipulace a případná potřebná úprava.

Pepa25

Drap: Samozřejmě, že je to v přijatém zákoně podrobně posáno, protože to je důležité. Nikdo nechce žádnou možnost manipulace s volbami! Docela mě štve, že si žádný kritik ani nepokusil najít, jaká pravidla byla schválena!!!

Ametyst

Drap: Taky v tom vidím docela velký prostor pro manipulace. Bereme si ze Západu to nejhorší, co se neosvědčilo.