cappuccino

Chlebovou polevku jsem neznala, az kdyz jsem na ni nekde narazila, vyzkousela jsem ji v zime misto cesnecky. A moc mi zachutnala.
To vis, v mezinarodnim srovnani je to asi tak, ze nikdo nema potrebu zpracovavat doma zbytky!! A diky kvalite ceskeho chleba jsme na tom trochu jinak:)

Další odpovědi
elkon

Novinky CZ nesleduji, většinou píší hovadiny.

Drap

Z mého pohledu to jsou vyložené nesmysly.

Rokio

Nepřijde mi to věrohodné. Každému člověku chutná něco jiného.

da ny

„Tam lze rovněž najít žebříček 38 nejhorších českých jídel, přičemž do první pětky se kromě chlebové polévky dostala i rybí polévka, houbový kuba, máslová pomazánka a rýžový nákyp.“ ⇒ SOUHLASÍM.
Ještě bych souhlasila s držkovou polévkou, makovým závinem, bramborovými šiškami s mákem a párkem v rohlíku.
To by bylo za mne z těch „nejhorších“, ze seznamu.

Ostatní MŮŽU A NĚKTERÉ pokrmy i s VELKOU CHUTÍ 😛