Pepií

Jak se zbavit Rodičovské kontroly jako dítě?

Dobrý den, mám v mobilu nainstalovanou Rodičkovskou Kontrolu, co mi hlásí, že mě kontroluje moje máma, která ale žádnou Rodičovskou Kontrolu staženou nemá. Když ji chci odinstalovat, nejde to, „musím se zeptat“ mámy. Stejně to funguje i u ostatních věcí, na které potřebuji povolení. Co mám dělat?

Odpovědi
elkon

Rodiče mají za tebe odpovědnost. Tak nevymýšlej nesmysly a snaž se s nimi vycházet. Jednou jim poděkuješ. Vím o čem mluvím, také jsem byl mlaďoch a něco se mi také nelíbilo, dnes vím, že měli pravdu a jsem rád, že mě tak vedli.

Hlada

Celý život budeš potřebovat na mnoho činností povolení. Jako dítě máš tu výhodu, že nemusíš chodit po úřadech, ale zeptáš se mámy. Stejně tak celý život budeš muset poslouchat někoho nadřízeného. Máma je tím nejpříjemnějším.

Pepa25

Není jasné, jakou rodičovskou kontrolu myslíš, ale pokud je to přes Google účet, tak ten má prostě do 13 let dětský účet.

neumím fyzik

Zkus tovární nastavení