KriKriKri

Jak si doma udělat NÁRODNÍ POKRM – SMAŽENÝ SÝR S HRANOLKY?

Nejlepší odpověď
elkon

Neotravuj Trolle. České národní jídlo je úplně jiné.

Další odpovědi
da ny

Ty jsi Polák?
Ti na něj u nás v Krkonoších mají 😉

To už dávno v ČR není jídlo chudých…
Tu žoužel v útrobách mít nepotřebuji (jednou v roce v sebeobraně úplně stačí.

„Smažený sýr dražší než maso. „Národní jídlo“ přineslo šok…
Dobám, kdy si člověk zašel na levný smažený sýr do restaurace, už na většině míst odzvonilo,…..“
https://www.par­lamentnilisty­.cz/zpravy/eko­nomika/Smazeny-syr-drazsi-nez-maso-Narodni-jidlo-prineslo-sok-752384
Nemám na to, dám si maso! 😛

Drap

Neni to žádný národní pokrm. Recepturu najdeš snadno na netu, jsou tam desítky receptů. Jinak každý, kdo trochu vaří, ví, jak na to, i když vaří špatně.