Kazatel

Jak ucpat záchod proti přetečení spodní vody?

Nejlepší odpověď
Dochy

Myslím, že nemáš šanci. Musel bys ho vytáhnout a pak něčím ucpat… Možná by šlo do trubky nafouknout balonek, a pak něčím zatížit – alespoň 20kg
A co pak ostatní otvory do odpadu? Kanálky, výpusťe z vany, umyvadel, pro pračku,…
Další otázka je, jestli to odpadní potrubí zvládne udržet tlak.

zjentek

Já odpověď neznám, ovšem předpokládám, že při pokládání měls na mysli ODPADNÍ vodu, tedy tu (asi dešťovou) v odpadních trubkách do kanalizace, nebo podobně 🤷‍♂️

Kazatel

Ano, přesně tak. Všude se člověk dočte pouze jak zprovoznit ucpaný záchod, ale na opačný problém ne a ne najít odpověď.