Avatar uživatele
Sylvinka

jak vrátit nezálohované chaty WhatsApp?

ahoj,stalo se mi že jsem musela telefon vrátit do továrního nastavení a všechno z WhatsApp mi zmizelo. žádná záloha nebyla. jen lokální. a na druhém telefonu se mi to odhlásilo, když jsem se přihlásila na ten první, restartovány. když jsem se opět přihlásila na druhý mobil, ani tak se WhatsApp chaty neobnovily. co mám dělat? jak to vrátit? jsem vážně zoufalá 😭😭 prosím pomozte mi jak to vrátit aspoň do jednoho mobilu.

Zajímavá 0 před 404 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Jak se říká, „vem na dlani chlup, když tam není“. Nezálohuješ, nemáš nic. Je potřeba občas myslet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mravenec

Co peklo jednou schvátí, nikdy nenavrátí.

Možná na to nějaké páky jsou, stejně jako technici dokážou obnovit smazaná data z počítačů kriminálníků. Ale taková obnova by tě asi vyšla na životní úspory. A těžko říct, jak to funguje u těchto online virtuálních úložišť dat. To asi nejde vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Bohužel, pokud nemáš zálohu svých chatů na WhatsApp, nelze je obnovit. WhatsApp automaticky zálohuje chaty na paměť telefonu každý den, ale pokud jsi vrátila telefon do továrního nastavení, tato záloha byla pravděpodobně vymazána.

Ještě by stálo za to zkontrolovat, jestli náhodou nemáš zálohu na Google Drive (pokud používáš Android) nebo iCloud (pokud používáš iPhone). WhatsApp nabízí možnost pravidelně zálohovat chaty na tyto cloudové služby. Chceš-li to zkontrolovat, otevři WhatsApp, jdi do Nastavení > Chaty > Záloha chatů.

Pokud zálohu někde máš, měla by ses dát chaty obnovit tím, že odinstaluješ a znovu nainstaluješ WhatsApp a během procesu nastavení vybereš možnost obnovit chaty ze zálohy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek