autacek

Jak vyprat a jak následně vysušit molitanovou matraci?

Odpovědi
elkon

V létě na zahradě, v nějaké staré vaně (postupně po částech), propláchnout hadicí a pak nechat uschnout na slunci.

Midoc

Vyprat v pračce by se dala také postupně po částech. Pak ji nechat usušit v létě na zahradě.

Tom159

Jestli mate matraci do 5cm tak asi bez problemů.Silnejsi matrace nestaci vyschnout a zárověň v ni voda obsazena zacina zapachat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

@Midoc: … to ji mám jako rozřezat ???

Mc Merkurion

… což o to vyprat, ale jak ji dostat do pračky !!!
… čekám na odpovědi, taky bych to rád věděl …