zjentek

Jak významná je zeměkoule z pohledu zvenčí?

Kdyby náhle zmizela, jaké by byly dopady a na co vlastně.

Nejlepší odpověď
led

Zo zápiskov vesmírneho pilota, objaviteľa dávneho života na mŕtvej planéte Zem…
Dosiahli sme okraj Slnečnej sústavy! Na obrazovkách vidím náš cieľ… Zem!
Zem pred nami! Zem, malá kedysi modrá planéta, to tretie dieťa prastarého Slnka, je na dosah. Letíme tam, odkiaľ do vesmíru vyštartovali prví ľudia.
Vraciam sa Domov!

Pýtate sa „Jak významná je zeměkoule z pohledu zvenčí?“ Pre nás, obyvateľov Zeme, je to najvýznamnejšia planéta, ale pre Kozmos a Vesmíranov je to len jedna kvapka v mnohých moriach, kde sa vyvinul život. Hviezdne telesá a ich deti, planéty, vznikajú i zanikajú často nebadane a často po ťažkom boji o zachovanie svojho bytia.

Další odpovědi
da ny

Jak píše led,
pro Vesmír by, ani žádné dopady nebyly 😉 Bezvýznamné.
Pro lidstvo fatální. Konec.....

aliendrone

Nejvýznamnější dopad vidím v dosti zásadní změně trajektorie Měsíce. A přirozeně totéž platí i pro satelity. Ostatní změny by byly spíše charakteru „ani nestojí zato o tom mluvit“. 😉 😁

Tonda Káňa

Sonda Voyager 1 pořídila v roce 1990 snímek Země při své cestě sluneční soustavou. A slavný astrofyzik Carl Sagan tu fotku pojmenoval „pale blue dot“ (mrkni na foto), což hezky svědčí o bezvýznamnosti Země v kontextu celého vesmíru…

led

Najväčšia zmena Zeme bola po 1.príchode votrelca z hviezd. Keď sa tento votrelec chcel hrať s piesočkom a bábovičkami, objavili sa prakontinenty. Po jeho 2.príchode zmizli obrovské prajaštere a po 3.príchode sa objavil človek. Počas posledného, už 4. pobytu, sa zaregistroval na tejto stránke pod krycím menom aliendrone

aliendrone

led>>> Ó lištičko PEKELNĚ mazlivá, heboučká a vyvoněná – vidím, že s Vámi šijí všichni čerti, nejspíše! Dovolím si připomenout, že je PRAMÁLO těch, kteří potkali aliendrona a měli z toho radost. Obvykle je to NAOPAK – litují toho a den, kdy se to stalo jsou ochotni vyhlásit jako státní smutek. 😉 🙂

Jestli to takhle půjde dál, tak Vás budu MUSET navštívit za účelem korekce stávající situace. Nepočítejte s tím, že Vás ochrání bryndzové halušky (smrtelný jed pro mnoho Čehúnov) bo aliendrone je nežere. 😉 😁 😁

zjentek

Aliene 🤣

Dík za pěknou odpověď 😏