zjentek

Jiná odpověď

Vítám je jako zpestření života. Sice mě vykolejí a reaguji pomalu, ale mám je rád, beru je jako výzvu! (; ((;

Další odpovědi
Filip84

Jiná odpověď

Mne překvapí málo co, protože většina věcí, co se děje, je věcí prosté kausality, a už byla. Takže i většina věcí, které lidi obvykle překvapí, mne nepřekvapí, protože je to pouze jeden z možných pokračování již započatého děje.

Když mne něco překvapí? Docela často mne někdo překvapí v dobrém, já raději nic moc od lidí nečekám, a pak jsem příjemně překvapen. Když je to naopak, tak jsem, svým způsobem, otřesen a musím se s tím naučit nějak žít. Naučím, a pak nejsem překvapen.

da ny

Jiná odpověď

Asi už jsem léty, dostatečně ošlehaná větrem :) Přesto musím někdy polknout a zhluboka nadechnout.
Lednice je zřídka prázdná (s pečivem je to horší) a zcela nečekaná návštěva zavítá jen zřídka ;D

paul1

Vítám je jako zpestření života

Pokud je tedy příjemné.

Ametyst

Zjentku: dokonalé, lépe bych to nenapsala.:-)))))

zjentek

(; ((; (((; ale… určitě víš, že napsala (;