Zalohujmese

Jakou škodu řeší interpol?

Známý ve firmě ukradl 40000 kč, je to už dost na mezinárodní zatykač a práci světové policie? (Interpolu?)

Nejlepší odpověď
Drap

Na to neni žádný předpis. Interpol požádá členská země ať už z jakéhokoli důvodu a tím se dostane do hledáčku Interpolu.Před­pokládám, že kvůli takové částce se ani ten dotyčný nepojede skrývat do Jižní Ameriky.

Další odpovědi
elkon

Interpol řeší zločiny v mezinárodním dosahu. Ne když někdo u nás ukradne pár korun.