Tonda Káňa

Jaký plavecký styl plavete nejčastěji?

Pokud ovšem umíte plavat… 😜

Zajímá mne to, protože já neplaval asi již osm let, ovšem budu to muset znovu obnovit, protože na Matfyzu jsou na začátku října plavecký zkoušky. Pokud neuplavu 100 m za tři minuty, tak budu muset čtyři semestry chodit na základy plavání, a to nechci. Asi je holt čas se naučit plavat kraula…

Já tedy vždy plaval prsa, ale vždy jsem plaval pomalu, takže tohle asi né. Jaký styl plavete nejčastěji vy? Tipnu si: prsa?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
jirka F

Kraul

A nezapomněl. Každý léto jezdím na městské koupaliště.

paul1

Jiný způsob

„ouško“, ale i znak.

michalds

Znak

Dochy

Prsa

Prasa, znak,… Myslím, že obojí bych bez problémů pod 3 minuty dal. Kraul je v mém podání jen takové plácání

Rokio

Prsa

Jako pes nebo prsa.

da ny

Jiný způsob

Ala paní radová 😉

aliendrone

Prsa

Klid, za 3 minuty tu stovku odplaveš, i kdybys měl jen stříhat ušima. Jsou to jen 2 bazény (v případě pětadvacítek 4). 🙂
Spíš bych věděl, jakým způsobem moc neplavu – motýlek. Jinak volím styl dle potřeby. Zpravidla kraul (rychlost) nebo prsa. Mají nejlepší „situační přehled“, navíc (pokud se to umí) jde o nejtišší a nejméně nápadný plavecký styl (toho si alien VELMI považuje). 🙂
Zajímalo by mne, KAM byste na to plavání chodili. Pořád ještě funguje spolupráce se Zeleným pruhem? (bývalé učiliště Stavebních závodů Praha, Na zeleném pruhu, PHA 4) 😉

cappuccino

Prsa

Plavu prsa, ale s brylemi a s hlavou pod vodou je to o hodne rychlejsi.

Leon4

Prsa

elkon

Jiný způsob

Pro tebe nepodstatná informace.

Tonda Káňa

aliendron: Ne ne, někde v Hostivaři je tam komplexní sportovní areál UK.

Tonda Káňa

Jirka F: A jak rychle plaveš? Uplaval bys těch 100 m naráz pod 3 minuty?

jirka F

To asi ne. Nevím jestli bych to zvládl.

Tonda Káňa

elkon: Děkuji za zbytečnou odpověď, ty jsi stálice 🙏