Nandi

Je/byla u vás bouřka?

U nás momentálně není,ale jedna tu byla a docela hodně hřmělo a další už se žene(jižní Čechy).

Odpovědi
Kepler

Ve Valmezu jen trochu zapršelo, ale teď chvílema zase prosvítá sluníčko. Ani se neochladilo.

anonym

Sprchlo a trochu se ochladilo. Ozval se silný vítr.

Ametyst

Měli jsme tu bouřku, zapršelo, a teď je hlavně vichr. Po obloze se ženou tmavé mraky buď s deštěm nebo se sněhem.

Drap

žádná

da ny

Ani bouřka, ani déšť
(Západ Čech = Karlovarský kraj)

Pepa25

Ne a šance, že zaprší je bohužel asi malá. Toto jaro (už několik JARNÍCH týdnů bez deště!) dokládá, že klimatická změna je větší průšvih než COVID!

cochee

OVA – kolem 4 h ráno.