Dbey Nas

Je krása fakt subjektivní?

Zajímalo by mě jestli by se tady nějaká hetero žena neshodla s tím tě toto není perfektní tvář

Odpovědi
Savier

Tento příspěvek má někoho šikanovat? Ten člověk ví, že zde sdílíte jeho fotku?!

Drap

Kráse je bez jakékoli diskuze opravdu subjektivní. Jinak by šla změřit, spočítat, zkrátka nějak vyhodnotit.

elkon

Krása je samozřejmě subjektivní pocit, stejně jako mnoho jiných (např. vůně) a pod.
Na té tváři nic pěkného nevidím. A navíc je to nekvalitní fotka.

plebs

Těžko odhadnout jaké je to pohlaví, ovšem na př. slavný herec L. de Funés by to okomentoval, je krásná ale blbá.