Rokio

Je normální, že už je březen a venku je taková zima?

U nás na Jižní Moravě jsou čtyři stupně pod nulou, takže klidně může sněžit. Blíží se jaro a oblékám se do zimního oblečení.

Také vám to přijde divné?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Dlouhodobý teplotní průměr pro 3.3. je v Klementinu 2,3 stupně, minimum –21,2, maximum 15,1. Včerejší průměr tamtéž je –0,8 stupně, takže podprůměr, ale ne výrazný.

Další odpovědi
Ametyst

V tuto roční dobu bývá ještě zima. To únor byl divný a teplý.

hapiky

Ne. Leden za kamna vlezem
Duben-ještě tam budem
Máj-vyženeme kozy v háj

Marty Koller

Většinou bývá teplo až koncem března, já nevím jak u tebe. Ale u nás jsou už celkem slušný teploty😉

_Bůh_

V dubnu ještě bude sněžit

Dochy

Ano, je to normální. O tuhé zimě se nedá mluvit. Jen trošičku přituhlo – vždyť doteď skoro žádná zima nebyla.

Pepa25

Divné to připadá spíš kvůli tomu, že předchozí týdny byly teplotně nadprůměrné. Hezky je to vidět na prvním grafu zde: https://www.chmi­.cz/predpovedi/pred­povedi-pocasi/ceska-republika/dlou­hodoby-vyhled-pocasi

Rokio

hapiky: Máš tam chybu. Říká se březen (ne leden) za kamna vlezem.

hapiky

Ono to vyjde na stejno.

Ametyst

hapiky: Vyjde. až na to, že v lednu je větší tma.:-)))

zjentek

Ametystik únor byl na chlup stejný jako předloni. (;