kosmann

Je pravda, že odeslaná SMS obsahující „PF 1984“ ve skutečnosti nikdy nedorazí k příjemci?

Nejlepší odpověď
Filip84

To víš, že je!

A když pošleš někomu SMSu s tajným kódem od STASI 1r8**9Zy833))#((, tak mu ten mobil zahraje Auferstanden aus Ruinen a dokud to nedohraje, nepůjde to vypnout, to hraní.

A když někomu pošleš SMSu s tajným kódem x9&9×"-/-, tak se tapeta displaye změní na znak 조선 로동당, tj. bude tam srp, kladivo a štětec, a jako hymna bude 우리는 당신밖에 모른다; při pokusu změnit tapetu, nebo vyzváněcí tón, soudruzi telefon dálkově vypnou a nepůjde zapnout 24 hodin.

Jo, jo, dobré pohádky, takto na svátky, ještě o Budulínkovi, prosím! 😂😂😂🤣

Další odpovědi
Malvína

O tom jsem neslyšela a vlastní zkušenost nemám, ale mám tušení, že byste to snadno zjistil vy sám. Pošlete a uvidíte.

Mravenec

Vánoční blábol. Když mohou chodit výhružky, spam, sprosťárny, proč by nemohlo 1984?

elkon

To nevím. A jaký by to mělo smysl?

Rocker

Dorazí,je to normální SMS.Zkus jí poslat někomu a uvidíš.