Aukkimi

Je pravda, že v čím studenější místnosti člověk spí, tím horší se mu zdají sny?

Odpovědi
Kepler

Já sám tuto zkušenost nemám, naopak vyžaduji co nejchladnější místo ke spaní (v rámci normálního bydlení), je to tak i doporučováno. Pokud je zachována tepelná pohoda prostřednictvím dostatečné přikrývky, není co řešit. Divoké sny mívám jenom když se moc najím před spaním. To jsou pak sny, které by ani autor sci-fi nevymyslel.

terry

To slyším poprvé.
Už jsi zkoušel/a spát v přetopené místnosti? Aby se zdály příjemné sny?

Kura

Takže když budu spát venku ve spacáku v mínus jeden stupeň, tak budu mít noční můry ? Takovou kravinu slyším prvně … Osobně mám špatné sny z českých filmů poslední doby, to mě stojí chlupy i v podpaždí …

Drap

Je to vyložený nesmysl