Kepler

Je pravda, že v rámci boje proti alkoholismu zůstanou v ČR jen tři hospody?

Slyšel jsem, že jedna bude v Praze, druhá v Plzni a celé Valašské království dostane střechu. Jaké řešení byste navrhovali vy?

Nejlepší odpověď
dubraro

Zastřešit celou ČR.

Další odpovědi
Rokio

Hospody tu byli od středověku a jejich tradice podle mě bude pokračovat. Nikde jsem nic neslyšel o tom, že by zrušili všechny hospody kromě tří.

Jinak já navrhuji, aby nekuřácké hospody všechny nebyly, a to i přesto, že jsem nekuřák. Jednoduše by každý hospoda měla buďto kuřáckou a nekuřáckou část, nebo by byla stoprocentně nekuřácká.

marci1

Jó, dobré. V Česku je šest tisíc hospod „čtyřek", takže jak píše „dubraro“: zastřešit celé Česko. 🙂
Zdroj: https://www.de­nik.cz/ekonomi­ka/v-cesku-je-sest-tisic-hospod-ctyrek-a-pet-tisic-cukraren-s-eet-vahaji-20160927.html

Gestas

Neříkalo se to se Slovenskem?

Kepler

Gestas: to je možné, ale myslím, že to na Slovensku moc neřeší.