Rokio

Je už k dostání v apatyce lék na blbost?

Už nechci být hloupý. Co pro to udělat?

Přál bych si být „nejchytráčtější“.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, a nikdy nebude. Nespoléhej na to

Další odpovědi
da ny

NE
„Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí.“

zjentek

Apatyka, apatyka… Pche, je to brnkačka! Musíš na to úplně jinak. Stačí se naučit určitým vlastnostem, relativně jednoduchým na přisvojení. Za všechny tady vypíchnu býti uvědomělý, zodpovědný, spolehlivý, čestný a tak podobně, no a hlavně- BRÁT ŽIVOT VÁŽNĚ, což zahrnuje taky NIKOMU NIKDY nelhat! Pak budeš vypadat chytře, neřkuli přímo moudře. Ale upozorňuju tě, Rokiáči, že ftu ránu tvůj život PŘESTANE BÝT KRÁSNÝ 🤷‍♂️🤷‍♂️☝

(Abys rozuměl, já měl éru svého života ve společnosti, kdy jsem si zkusil opravdu NIKDY NIKOMU nelhat a nakonec se ukázalo, že VŮBEC NIKDE NEMŮŽU [!!!] promluvit 🤪, zduř 🤙)