jirka F

Jsou vaše město nebo obec vánočně vyzdobené? Napište jakým způsobem.

Třeba tam, kde bydlím, je ozdobená většina domů a na náměstí velký stromek.

zdroj obrázku: Pixabay

Nejlepší odpověď
Drap

Svítí obecní strom, celá obec je vyzdobená na sloupech veřejného osvětlení, stejně jako každé vánoce. Na některých domech mají i různě velké blikajíci cirkusy. Takováto blikající nevkusná výzdoba by se měla soukromníkům úředně zakázat.

Další odpovědi
Kepler

Na starém mostě a sloupech veřejného osvětlení světelné girlandy a hvězdy.

paul1

Ještě něco přidávají, ale mám dojem, že je to trochu skromnější jako minule.

Emefej

Nějaká svítící tentononc na sloupech veřejného osvětlení máme. Zda je na náměstí strom a trhy nevím, už dlouho jsem tam nebyl.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.