Rokio

Je více hanlivé označení pro policistu chlupatý, nebo fízl?

Co by podle vás člověka sloužící u policie urazilo více?

Odpovědi
elkon

Neotravuj s kravinami, tydýte.

cappuccino

Proc hledas pejorativa, kdyz v pripade nouze se na ne s diky a nadeji obratis??!

plebs

Hele Roki podle mého názoru může to být slang, ovšem každá osoba má na sobě chlupy i když někteří si oholí makovici i rozmnožovadlo musel by to posoudit expert a případně soudce na posouzení.
Fízl donašeč pomocník, ráfek tajný policista, ovšem slušný inteligentní osoba uvedené nepoužije, diplomat také né pouze prostořeký jednoduchý plácal obecný.