zjentek

Jedná se v takovémto případě o jistou zhýralost, marnotratnost, dionýzovství či luxurii (laxurii)?

Pokud osoba konkrétního pohlaví založí profil na seznamce, na níž následně nachází osoby jiného, zpravidla opačného pohlaví, se kterými již dříve byla v partnerském (milostném) vztahu.

Odpovědi
aliendrone

Hmmm, jsi si JISTÝ, že ses chtěl zeptat právě na tohle? Po zamyšlení vocogo mi to připadá, že se pídíš po něčem jiném, ale dotaz jsi parádně zmastil (formulaci).

Ale možná je to jen můj dojem, jsem ALIEN a myšlenkovým pochodům lidí nerozumím. A zjentkovým už vůbec ne. 😉 😂 😂

Tonda Káňa

Nechci odpovídat.

elkon

Bláboly.