bauerlukin

Jsou na světě lidé, kteří vyhráli na olympiádě nebo MS v úplně odlišných disciplínách, třeba ve stolním tenisu a běhu?

jako jeden člověk dvakrát v odlišných diciplínách

Nejlepší odpověď
Pepa25

Existuje 5 sportovců, kteří mají medaili z letních i zimních olympijských her. Jsou to: Eddie Eagan, Jacob Tullin Thams, Christa Ludingová, Lauryn Williamsová a Clara Hughesová (ta dokonce získala na obou hrách získala několik medailí).