Rokio

Jste mudla, moták, nebo čaroděj?

slovník:

  • mudla = ten, kdo neumí kouzlit
  • moták = osoba čistě kouzelnického původu, která neovládá magii; může vidět duchy a pravděpodobně i testrály; možná může letět na koštěti
  • čaroděj = člověk, který se narodil s darem magie

Nejlepší odpověď
Drap

jiná odpověď

Debilní, nevhodná otázka.

Další odpovědi
michalds

jiná odpověď

Rokio: těmito otázkami nahráváš Filipovi84 a pak se nesmíš divit, že tě ponižuje. Nedávej mu do ruky zbraň !

cappuccino

jiná odpověď

Asi jsi si popletl weby!! Nepatri tohle do toho detskeho??

Tonda Káňa

michalds: Dementus tu už naštěstí asi nepůsobí 😎

michalds

Tonda: Konečně:-)
Nevíš – jeho věrný pejsek DA NY také ne? Nebo tu ještě je?

da ny

michalds
Domníváš se snad, že jsi na tom lépe než Filip84?
Jevíš se, jako větší „ubožáček“, než on.
Možná budeš jeho „slušná náhrada“.
Ne, že by mne rvůj příspěvek urazil (u uražené ješitnosti, stejně, jako u blba, se to nemůže stát), ale „rýpnout si musím“ 😉

michalds

Ubožáček jsi ty. Na to, jak jsi stará, lezeš do zadku o generaci mladšímu a zakomplexovanému klukovi.
Takže vidíš, taky umím rýpat. 😄