Avatar uživatele
anonym

Kam byste se chtěli nechat rozprášit?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 2485 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Tohle je celkem podsatná otázka, protože na prostředí jejího předmětu hodně záleží. Když jdeme třeba do moře, tak do nás zobne tu rybka, tu koník, až z nás nakonec zůstane úplný kulový a proto bych se chtěl nechat rozprášit na oběžný dráze Saturnu, abych koloval a koloval a existoval tak navěky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já s výhodou u nás do Bečvy, mám to pár set metrů. Dotekl bych až do Černého moře a já mám rád teplo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Mně se líbí ta myšlenka, že popel dají do kompostovatelné schránky společně se semínkem, to zakopou do země a díky dostatku anorganických látek na tom místě pak vyroste strom. Byl o tom jeden díl Dělníků smrti na Streamu.
Anebo jsem se nedávno dozvěděla, že by nějaká ta schránka mohla být usazená někde v moři (pochopitelně na mělčině), a tím by zajistila základ pro obrůstání korálů, sasanek apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Vltava je moje srdcovka. Tak se stát její součástí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tobby

Mně se líbi Havlín na Zbraslavi, ale v podstatě je mi to jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nikam. Budu pěkně odpočívat v hrobě naší rodiny, s květinami, pod stromy, které budou ševelit a ptáci krásně zpívat. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NeNonym

Jako ZJENTEK (předešel mne…): do vesmíru!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
John Wick

Nerozprášit!!!Hrob musí být a na něm jména a od kdy do kdy žili!Na tom trvám,ovšem jako jediný z rodiny.Jsem asi úchylný,ale rád navštěvuji hřbitovy a čtu jména a to kolika roků se ten který(rá) dotyčný(ná) dožili.A když je hřbitov pěkný (krásné vysoké stromy,staré hroby a tak),tak jsem přímo unešen.Říkám,jsem asi úchyl.

před 2476 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
John Wick

Jo,mimochodem,na hřbitově jsem minimálně jednou za týden i dvakrát.Můj epitav: Co jste vy,byli jsme i my a co jsme my,budete i vy.

před 2476 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek