zjentek

Kde ve smartphonu najdu oznámení, která byla omylem uzavřena ještě nepřečtena?

Všichni to známe. Vyskakovací oznámení systému/aplikací zobrazíme potažením prstu dolů po displeji. Jenže např. dalším nešikovným pohybem prstu na stranu se může oznámení nenávratně zavřít, aniž by bylo přečteno. Což se stát může, jsme-li například staří, blbí, skoro slepí, atd. Děkuju.

Odpovědi
rodier

  1. zalezi co mas za telefon, spousta telefonu ma ruzna nastavby ktere to maji ruzne schovane. Cisty android to ma v Nastaveni > Notifikace > Historie notifikaci.
  2. pokud je to oznameni nejake aplikace, tak jedine hledat jestli tam nejaka aplikace nema na ikonce cervene cisilko..