hapiky

Kdo by vyhrál, kdyby šel Putin se Zelenským tzv. Na férovku?

Zelenský je sice mladší, ale Puťka zase trénovanější!
Mohli by se utkat, podobně jako generálové v Šíleně smutné princezně?

Odpovědi
zjentek

Všimni si, že v reále takovou „bitku“ vyhraje vždy ten větší „krimoš“.

Je nad slunce jasný, že v tomhle případě by Putin těžko vyšel jako vítěz.

_Bůh_

Putin je rád, že vstane z postele, má 69 let. Podle všeho trpí demencí a rakovinou.

Kryšpín

Těžko říci získal černý pás v judu a není známo jaký má schopnosti Voloďa