czzodpovedi

Kdo podle vás stojí za pandemií Covid-19?

Odpovědi
led

Někdo jiný

Kdo podle vás stojí za pandemií… Ešteže otázka neznela na pôvod víru.

Za pandémiu, to znamená za masové rozšírenie tohto škodlivého víru je zodpovedný samotný človek, ako živočíšny druh a:
egoizmus a ľahostajnosť človeka
podcenenie škodlivosti víru
nadradenosť ekonomiky nad životom
nezodpovednosť zodpovedných
tisícročia neutíchajúca snaha o získanie nadvlády nad svetom a národmi, bez ohľadu na hory mrtvych zanechávajúcich za sebou

Butters_xD

Čína

elkon

Někdo jiný

Jsou důležitější věci, než se zabývat hloupostmi. Ať je to tak, nebo tak, nic s tím neuděláme, tak co si s tím lámat hlavu.

Kryšpín

Čína

Netopýr si dal šluka a vyhodnotil je hodně starej lidí, tak to trochu z regulujem no a globál se postaral o ostatní.

led

Butters_xD
poznáte toto „zlodej kričí: chyťte zlodeja“? Ak na niekoho všetci ukazujú prstom, tak vo väčšine prípadov, je nevinný