Asker1144

Kdo se podle Vás připojí v nejlbižších letech k Eurozóně ?

Evropská Unie má 27 členský států, z toho 20 jich je v Eurozóně. Jaký členský stát ze zbývajících 7 tipujete, že se v brzké době připojí k Eurozóně ? Zohoedňujme to, že Dánsko má tvralou vyjímku na zavedení Eura a Švédsko de-facto také. Kdo tedy ze zbývající pětice podle Vás přijme Euro jako svoji národní měnu první, a kdo až poslední ? (Česko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko) Děkuji za Vaše odpovědi a Názory.

Odpovědi
elkon

Ten, kdo bude mít pocit, že tam patří. Nemá smysl se tím zabývat. Stejně to neovlivníš.

zjentek

Tak především kdo si přeje rozpad této unie, dělá vše pro to přijmout do ní Ukrajinu což se v nejbližších letech zřejmě podaří.

da ny

Ti, kde to schválí většinová vláda a parlament.
Tam, kde vyhoví přání vývozců zboží z republik
a vlády těm „fabrikantům“, půjdou na ruku.
Bez ohledu na přání obyvatel, kteří budou mít pak ještě výš do žlabu :(