Rokio

Kdy bude Mezinárodní den žen?

Ve který datum?

Přiznávám to. Jsem líný si to vyhledat.

Odpovědi
Drap

Každý rok ro je 8 března.

da ny

To vědí děti zhruba od pátího roku věku. Školní všechny…
Jako každý rok 8. března.

Mezinárodní den žen (ve zkratce MDŽ), připadající každoročně na 8. března, je mezinárodní svátek, v roce 1975 uznaný Organizací spojených národů.
‎Mezinárodní den mužů · ‎Mezinárodní den nebinárních lidí · ‎Den matek

Filip84

Nejbližším svátkem bude Den založení korejského svazu dětí – 6. června.

To napiš, soukromou zprávou mu to napiš, „vévodovi“, ať se chystá, nachystá kakao, navaří sladký žrádlo, a že bude slavit, povinně! 🤓😂

Klidně buď líný a příště se zase zeptej, kdy bude, a jaký, další svátek. Já Ti to tu napíšu, s potěšením! 😈

Zdroj: https://www.kldr­.info/statni-svatky-a-vyznamne-dny-kldr/