Avatar uživatele
zjentek

Kolik byste byli ochotni vydat za smartphone Samsung Galaxy A21S s dvouletou zárukou v dnešní době?

Protože takový mohu získat „lacino“ a když píši „lacino“ tak myslím za dva tisíce kaček, ale… Je to lacino? Děkuju.

Zajímavá 0 před 481 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
VaclavZeman

Já smortphony nesnáším. Snažil jsem na nich připojovat na Odpovědi a blblo to. Nejradši mám svoji tlačítkovou Nokii, kterou jsem dostal od T-Mobile. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Dal bych za něj 3.500 Kč. Tohle je pro mě přiměřená cena. Chytrý telefon ale nepotřebuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mravenec

Já již mnoho a mnoho let užívám iPhone, takže se nevyznám, ale dle Google se ceny pohybují od 3.500.00,– Kč do 5.000.00,– Kč. Takže za 2.000.00,– Kč je to velmi solidní návrh. 🥂🥂🥂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Usoman

Nejsem fanda předražených iPhonů, protože pokud nemá člověk zvláštní požadavek, tak dávat za mobil 45K je hovadina. Ale existuje určitá hranice, pod kterou by se nemělo jít, pokud chce člověk kvalitní telefon. Plus jedno pravidlo navíc.

  1. Koupit telefon od 8 000 Kč víš. Koupil jsem si Samsung A52 a jsem spokojený. To nemohu říct o svých předešlých čínsko-čínských telefonech od Huawei a ZTE.
  2. nikdy ne čistě čínský shit (Poco, Huqwei, Honor, Xiaomi, ZTE).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mravenec

Usoman: iPhone za 45 klacků jsem ještě neviděl, navíc existují i cenově příznivé, pro obyčejné uživatele. Nejlepší na nich je to, že mají nejvyšší ochranu. Nejsou potřeba žádné antivirové programy, lze otevřít jakýkoliv odkaz a žádné viry se do něj nedostanou. Zároveň se také časem nezpomaluje a nezaplňuje odpadními soubory. Jediné mínus jen za výdrž baterie, ale to už tak bývá u všeho na baterky, u elektroaut jakbysmet. 👽🤪🤪😄

Avatar uživatele
Usoman

Ty nejdražší iPhony v plné palbě máš máš i za 49K. Když si podnikatel, co musí mít zabezpečený mobil kvůli firmě, tak pak ano, Iphone dává smysl, ale pro normálního člověka s běžným platem je to fakt overkill.

Avatar uživatele
Schluker

Pro lidi s beznym platem je SEcko za 12… pro me je treba bezpecnost dulezita a to nejsem podnikatel.

Avatar uživatele
VaclavZeman

Asi jsem to tzv. „hacknul“. 😁

Nový příspěvek