Internet man

„Kolika let se, prosím Vás, dožívají čtyřnozí tygři ? !, Já se domnívám, že pouze čtyřiceti !, Mám mylné informace ? !“

Nejlepší odpověď
elkon

Citace „Ve volné přírodě se tygr dožívá 8 až 10 let, výjimečně 20 let, mladá zvířata nejvíce ohrožují jiní tygři, dospělec už nemá přirozeného nepřítele kromě člověka. V zajetí se tygr dožívá 16 až 18 let, ve výjimečných případech až 26 let“. Jestli znáš nějaké jiné, než čtyřnohé, tak se pochlub.

Další odpovědi
Lgee

Více než třínohý.