Savier

Kousl mě divoký zajíc. Mám se obávat?

Přišel až k mojí noze, já ho pohladil a on se mi zakousl do ruky. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
elkon

Navštiv lékaře, není to normální. Zajíc je plaché zvíře, které k člověku normálně nejde, mohl by mít vzteklinu. Podobně se chovají i jiná plachá, nemocná zvířata.

Další odpovědi
zjentek

Savier nikoliv zajíc divoký, ale zajíc KROTKÝ, tě pokousal 💁‍♂️💁‍♂️💁‍♂️

Tonda Káňa

Jžš, měls ho za to chytit a upéct, ne? 😁🙏

Drap

Tak to je tedy rarita. , nebo spíše zázrak. Tak jak to popisuješ, se nikdy nic podobného nikde nestalo. Být tebou jdu na Akademii věd. To je věc na založení dalšího vědeckého výzkumu.