dust8

Lze nějak k mobilu připojit externí mikrofon pro mluvení, reproduktory na zvuk, aby člověk nenamáhal pořad to samé ucho?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ano, vynález se jmenuje „handsfree sada“ a NENÍ to nějaká horká novinka. Dnes je již zcela běžná bezdrátová verze (Bluetooth). Věř mi, že tvůj telefon s klikou na točení už NEFRČÍ. ;) :D :D

Další odpovědi
Justin1

Myslím, že přes sluchátkový jack nebo přes Bluetooth by se mělo dát něco připojit.

Dochy

Doporučuju handsfree bluetooth sadu – bezdrátová sluchátka s mikrofonem. Bacha, vybírej dobře, většina těch levnějších sad má mikrofon na houby.
Pokud máš v telefonu ještě jacka, můžeš připojit drátovou sadu. Telefony, pokud mají jacka, tak snad všechny podporují připojení komplentí sady (jack má 4 kontakty místo 3 u stereosluchá­tek)

TeaPack314

Jestli ne ke všem, tak k 99% telefonů co už nemjí klasický jack se dá dokoupit redukce do usb.

https://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=redukce+jac­k+usb