dust8

Lze znovuotevřít otázku, tak jako se znovu otevírá brána pekelná?

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-karticek-ma-klasicke-pexeso

Nejlepší odpověď
annas

Brána pekelná se otvírá hříšníkovi, který platí za své hříchy.

Na Odpovědích nemůžeete sám uzavřenou a nominovanou otázku otevřít. Zde jste „zaplatil“ za svou zbrklost. Dvakrát měř …

Admin by mohl otázku jedině otevřít, někdo by doplnil, ale pak by ji uzavřel, udělenou nominací. Ta by stejně zůstala.

Tto vím ze zkušenosti, ale nnetuším, zda stále platí.

Další odpovědi
Kepler

Jakmile jednou svou otázku uzamkneš, vrátit se to nedá, leda, že bys požádal admina. Bohužel jde o dost častý nešvar – předčasně uzamkneš otázku a další přispěvatelé mají šanci jen v diskuzi.